Etiket arşivi: tesettür giyim

Tozlu tesettür giyim ferace modelleri

Tozlu sezon sonu feraceler 30 TL’ye kadar düştü

Tozlu sezon sonu tesettür giyim indirimlerinde en güzel ferace modellerini 30 liradan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Genellikle siyah renkleri mevcut olan 2016 Tozlu tesettür giyim feracelerin lacivert, mor, bordo, buz mavisi, mürdüm, yeşil, vizon, açık mercan gibi renklerde de ferace modelleri nadiren de olsa bulunuyor. Ayrıca siyah gold ve siyah gümüş ferace de var Tozlu 2016 ferace modellerinde. Yalnız Tozlu tesettür giyimde yüzlerce tunik, elbise, pardesü, kap modelleri bulunduğu halde maalesef çok fazla ferace seçeneği yok. Mevcut olan 30 TLden başlayan fiyatlı uygun ekonomik feracelerden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

tozlu yeşil ferace

tozlu yeşil ferace

tozlu tesettür mercan ferace

tozlu tesettür mercan ferace

tozlu spor ferace

tozlu spor ferace

tozlu salaş ferace

tozlu salaş ferace

tozlu fermuarlı ferace

tozlu fermuarlı ferace

araboy fermuarlı ferace

araboy fermuarlı ferace

%80’e varan 2016 Tozlu giyim indirimlerindeki ferace modelleri

Sezon sonu 2016 Setrems kap modelleri

%65’e varan indirimli sezon sonu Setrms kaplar 90 TLden başlıyor

Beklenen Setrems sezon sonu tesettür giyim indirimleri başladı. %65’e varan sezon sonu indirimlerinde Setrms kap modelleri 90 liraya kadar düştü. Hemen hemen her renkte bulunabilen Setrems 2016 kışlık kaplar stoklarla sınırlı oldukları için tükendikten sonra bir daha bulamazsınız, onun için sezon sonu indirimli kap almak isteyen hanımların bir an önce bu fırsatı değerlendirmesi gerekiyor. Çift renkli, kazayağı desenli, yetim kollu, kalın kuşaklı ve çiçekli modelleri de bulunan Setrms 2016 sezon indirimlerindeki kap modellerinin bazılarını aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz. Yakın zamanda çıkacak olan Setrms 2016 yeni sezon koleksiyonunu da sizinle ilk çıktığı anda paylaşacağız. Takipte kalın. Aşağıdaki kap modellerini büyük boy olarak görmek için görsellere tıklayınız

setrems sezon sonu indirimleri

setrems sezon sonu indirimleri

setrms sezon indirimleri

setrms sezon indirimleri

setrms kazayağı kap

setrms kazayağı kap

sezon sonu indirimli kaplar

sezon sonu indirimli kaplar

ucuz kap modelleri

ucuz kap modelleri

sezon sonu kap

sezon sonu kap

En güzel 2016 Setrms sezon indirimlerindeki kap modelleri

Sezon sonu Tozlu tesettür pardesü indirimleri

2016 Sezon sonu Tozlu giyim Pardüse modelleri

Tozlu giyimde sezon sonu indirimlerine giren bu senenin 2016 pardesü modelleri %75’e varan indirimlerle 50 liradan başlayan fiyatlarla satılmaya başladı. Tozlu tesettür giyim modellerinin uygun fiyatlı olması ve sezon sonu indirimlerinde daha da çok ucuza kıyafet modelleri satılması Tozlu giyimin son yıllarda hızla yükselişe geçmesinde etkili oldu. Ekonomik alış veriş yapabilmek için sezon sonu ve seri sonu indirimlerini takip eden hanımlara, dünyanın her yerine ücretsiz kargo ile satın aldığınız kıyafetleri gönderen Tozlu giyimi önerebilirim. Yüzlerce tesettür giyim modellerini çok ucuza bulabileceğiniz Toz tesettür giyimin sezon sonu pardesülerini öncelikle sizinle paylaşacağım. İndirim öncesi 160 TL ile 450 TL arasında fiyatlarla satılan pardösü modelleri şu anda 50 ile 200 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Koton, polyester, elastan, viskon, yün kumaşlardan imal edilmiş olan ucuz pardüseleri stoklar tükendikten sonra bulamazsınız. Sezon sonu indirimlerini değerlendirmenizi tavsiye ederim. Aşağıda bu senenin Tozlu tesettür giyim pardesülerinden derili, fermuarlı, kuşaklı, sahte cepli, keçe, kol düğmeli, zırh detaylı, kapşonlu kuşgözülü, tribanalı, ceket yaka ve fiyonklu modellerinden bazılarını görüyorsunuz. Daha fazlasını fiyatlarıyla beraber Tozlu giyimin satış sitesinden görebilirsiniz.

çift renkli ucuz pardösü

çift renkli ucuz pardösü

sezon sonu indirimlerindeki pardüseler

sezon sonu indirimlerindeki pardüseler

sezon sonu tozlu pardesü

sezon sonu tozlu pardesü

tozlu indirimli büyük beden pardüse

tozlu indirimli büyük beden pardüse

tozlu sezon sonu pardesü

tozlu sezon sonu pardesü

2016 Tozlu giyimde sezon sonu indirimlerine giren pardesü modelleri