Etiket arşivi: kapıda ödeme tesettür

Modameyra’da kapıda ödeme tesettür giyim modelleri

Modameyra’da kapıda ödeme tesettür giyim modelleri

İnternetten alış veriş yapılabilecek birçok tesettür giyim sitesi olmasına rağmen çoğu sitelerde kapıda ödeme tesettür kıyafetleri almak maalesef mümkün olmuyor. Fakat yıldızı gittikçe parlayan, muhafazakar kesime hitap eden kıyafetlerin satıldığı Modameyra.com’da kapıda ödemeli alış veriş imkânı da bulunuyor. Kredi kartı kullanmayan, ya da internetten alış veriş yapmaya cesaret edemeyenlerin yoğun ilgi gösterdiği kapıda ödemeli alış veriş sayesinde Modameyra da daha fazla satış yaparak, kendilerine güvenen müşteri sayısını artırdı. Kredi kartı kullandığı halde sadece kapıda ödemeyle alış veriş yapmayı tercih edenler de isterlerse nakit yerine kapıda kredi kartıyla da ödeme yapabilirler.

Modameyra.com ‘da sadece kapıda ödeme kolaylığı değil ilgi gören, onlarca tesettür markasının bulunması da Modameyra.comdan alış veriş yapmayı zevkli hale getiriyor. Ünlü markaların indirime giren tesettür kıyafetlerini Modameyra’daki kampanyalarda sürekli görebilirsiniz. Kaliteli yeni tesettür yaz sezonu elbiseler, abiye uzun kapalı elbise ve takım elbiseler, tunikler, en yeni eşarp ve şal modelleri, pantolon tunikli şık kombinleri, tesettür mayoları bu senenin modasını daha da gözde hale getiren ünlü markaların tasarımlarıyla Modameyra’da fazlasıyla bulacaksınız.
Aker, Armine, Doque, Famelin, Feracem, Gamze Polat, Gülsoy, Hennin, Minel Aşk, Muslima Wear, Pınar Şems, Zernişan ve daha onlarca tesettür firmalarının kıyafetlerini ve fiyatlarını modameyra.comda görebilirsiniz.

Doque tesettür takım elbiseYazın gidilecek düğün, nişan, özel günleriniz varsa veya bayramlık kıyafet arıyorsanız, Doque tesettür takım elbiseyi düşünebilirsiniz.

aker kırmızılı eşarpKalite ve marka eşarp tutkunu hanımlara da Aker’ in yeni sezon renk renk, yeni tasarım eşarplarını öneririm.

hennin anvelop mercan elbiseCanlı renklere hayran olan bayanlar için Hennin’ in mercan anvelop elbisesi 38-44 beden aralığında, Modameyra’da 190 TL’ye satılıyor.
kuaybe gider pantolon tunik takımKuaybe Gider’ in pantolon tunik ikili takımına ise 160 TL’ye sahip olabilirsiniz.
muslima wear ipek abiyepınar akşam balık etekpuane tesettür siyah elbiseMuslima Wear ipek abiye elbise 500 TL, Pınar Akşam kırmızı balık etek 140 TL ve Puane tesettür elbiseyi ise 240 TL’ye en güzel tesettür kıyafetlerin satıldığı Modameyra’da bulabilirsiniz.