Etiket arşivi: kap modelleri

Sezon sonu 2016 Setrems kap modelleri

%65’e varan indirimli sezon sonu Setrms kaplar 90 TLden başlıyor

Beklenen Setrems sezon sonu tesettür giyim indirimleri başladı. %65’e varan sezon sonu indirimlerinde Setrms kap modelleri 90 liraya kadar düştü. Hemen hemen her renkte bulunabilen Setrems 2016 kışlık kaplar stoklarla sınırlı oldukları için tükendikten sonra bir daha bulamazsınız, onun için sezon sonu indirimli kap almak isteyen hanımların bir an önce bu fırsatı değerlendirmesi gerekiyor. Çift renkli, kazayağı desenli, yetim kollu, kalın kuşaklı ve çiçekli modelleri de bulunan Setrms 2016 sezon indirimlerindeki kap modellerinin bazılarını aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz. Yakın zamanda çıkacak olan Setrms 2016 yeni sezon koleksiyonunu da sizinle ilk çıktığı anda paylaşacağız. Takipte kalın. Aşağıdaki kap modellerini büyük boy olarak görmek için görsellere tıklayınız

setrems sezon sonu indirimleri

setrems sezon sonu indirimleri

setrms sezon indirimleri

setrms sezon indirimleri

setrms kazayağı kap

setrms kazayağı kap

sezon sonu indirimli kaplar

sezon sonu indirimli kaplar

ucuz kap modelleri

ucuz kap modelleri

sezon sonu kap

sezon sonu kap

En güzel 2016 Setrms sezon indirimlerindeki kap modelleri

Modameyra’da Yeni sezon pardesü ve kap modelleri

Modameyra ‘da yeni sezon pardesü ve kap modelleri

Tesettür giyimi tesettür giyim yapan en önemli unsur tabii ki de öncelikli olarak dış giyim, yani pardesü ve kap modelleri gibi dış kıyafetlerdir. Dıştan bakılınca vücut hatlarını kapatan kıyafetlerin giyilmesi tesettürü tamamlamak için gereklidir. Günümüzde tesettüre gençlerin de daha ılımlı bakması için yeni şık tasarım pardesü ve kap modelleri üretimi arttı. Eskiden sadece robalı, boydan pardesüler bulunurken, şimdi tesettür kıyafetler satan Modameyra ‘da da bulabileceğiniz mevlana etekli model, belden oturtmalı, kapşonlu spor pardesü ve kap, araboy pardesüler, elbiseye benzeyen peplum pardesüler, kazayağı desenli kap, fermuarlı ve bağcıklı kap ve pardesüler, önü kısa arkası uzun, veya yanları uzun olan asimetrik kap modelleri gibi pek çok dış giyim kıyafetleri satılıyor. Bu pardesü ve kap modellerinin bazıları her ne kadar tesettüre tam uygun olmasa da tamamen tesettürsüz olmaktan iyidir düşüncesiyle, gençlerin tesettüre olan ilgisini arttırmak için tasarlanıp üretilen kıyafetler olduğu bir gerçek. Genç tesettür giyim modelleri arayan genç kızlarımızın Modameyra.com ‘un pardesü ve özellikle kap modellerini beğeneceklerine eminim. Özellikle kapşonlu ve asimetrik kap modelleri tam size göre gençler.

Gelelim Modameyra pardesü ve kap modellerinin özelliklerine. Öncelikle pardesü ve kapların markaları ve fiyatları hakkında bilgi vereyim. Pardesü modellerinde İzotantik, By Anna, Doque ve Sema Şimşek tasarımı pardesüler mevcut. Pardesüler yeni sezon, ancak içlerinde sadece Doque pardesü modelinin sezon sonu indirimlerinde 360’dan 125 TL’ye düştüğünü belirteyim. Diğer yeni sezon pardesüler ise 195 – 380 TL aralığında değişen fiyatlarla satılıyor. Kap modellerinde ise sezon sonu indirimlerinde olan ve yeni sezon kap modelleri 40 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 290 liraya varan fiyatlı kapları da Modameyra kap modellerinde görüyoruz. Kap modellerinin Pınar Şems, Kazzaz, Gamze Polat, By Anna, Puane, Sümeyye Moda, Ulviye Portakal, Pile Butik, İzotantik, Nur Banu, La Penya, Mevra, Sema Şimşek, Efkeyem ve Nur Banu markalarının tasarımları bulunuyor.

Hem koyu renk, hem de açık renk pardesüleri Modameyra’da bulabilirsiniz. Ancak yazlık pardesü alacak olan hanımlara önerim, güneş ışınlarını yansıtan, yazın ferah ve serin tutan açık renkleri, ayrıca astarsız, ince, pamuklu kumaştan üretilmiş olan rahat pardesü ve kap modellerini satın almalarını tavsiye ederim. Koyu renklerin güneş ışınlarını daha fazla çekerek sıcak çarpmalarına neden olabileceğini unutmayın.

2015 Yeni sezon tesettür kıyafetler arayan, indirimli pardesü veya kap modelleri satın almak isteyen hanımlar için Modameyra.com ‘un en güzel pardesü ve kaplarından bazılarını aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz.

kırmızı peplum pardesüdoque pardesümodameyra pardüsevizon mevlana pardesü125-380 TL arasında değişen fiyatlı Modameyra pardesü modelleri…

2015 spor kapbüyük kazayağı desenli kapkapşonlu kapnarçiçeği kapönü kısa arkası uzun kapspor kap modellerivizon kap

 

Modameyra kap modellerinin fiyatları 40 liradan başlıyor, 290 liraya kadar kap modeli bulunuyor