Kategori arşivi: HAŞEMA MODELLERİ

bayan haşema-tesettür mayo

Bu senenin modanisa yeni haşemaları

Kapalı ve yarı kapalı taytlı kısa kollu mayoların en yeni modelleri

Yaz tatili büyük çoğunluğumuz için devam ediyor. Özellikle kapalı hanımların ilgi gösterdiği haşemalar, daha doğrusu kapalı veya yarı kapalı mayolar bu sene modanisa’da en yeni modelleriyle bulunuyor. Haşema satın almak isteyen hanımlar sadece kapalı bayanlar değil tabii ki de. Özellikle yarı kapalı haşemaları, yani kısa kollu taytlı mayoları tercih edenlerin sayısı da az değil. Muhafazakar kesimden birçok kişi tam kapalı mayolar olmasa bile en azından kısa kollu ve taytlı mayoları kullanıyor veya arıyor. Modanisa’da kapalı ve yarı kapalı mayoların fiyatları 70-216 lira arasında değişiyor. Geçen senelerden farklı daha modern çizgilerde haşema modellerini görüyoruz. Spor tasarım mayo, leopar desenli mayo, kolsuz yüzücü yaka kısa taytlı mayo, şal desenli trendy mayo, pileli kollu haşema, barok desenli, pötikareli, puantiyeli şifon yakalı kapalı ve yarı kapalı mayolar, daha çok söylenen adıyla haşemaların en güzel renklere sahip 2015 senesinin haşema modellerinden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

En yeni model haşemalar

bu senenin yeni haşemaları

bu senenin yeni haşemaları

kısa kollu taytlı mayo

kısa kollu taytlı mayo

leopar desenli haşema

leopar desenli haşema

kolsuz taytlı mayo

kolsuz taytlı mayo

mayovera kısa haşema

mayovera kısa haşema

modanisa haşema modelleri

modanisa haşema modelleri

yeni sezon haşemalar

yeni sezon haşemalar

Tesettürlü Hanımların Kapalı Mayo Rahatlığı

Tesettürlü Hanımların Kapalı Mayo Rahatlığı

Tesettür giyim modasında hayatımıza giren yeni trendler sayesinde hanımların sosyal hayatlarında daha rahat etmeye başladıkları ortada. Artık kendi modasına sahip olan tesettür giyim sektörü, yaz aylarında tatil rahatlığını yaşamak isteyen hanımlar için de son derece güzel fırsatlar sunuyor. Tesettüre girmenin hayatı kısıtlamak anlamına gelmediğini, tesettür giyim ile de şık ve rahat olunabileceğini savunan markalar sayesinde milyonlarca hanımın yüzü gülüyor. Tesettür markalarının ürettikleri yazlık kapalı mayo ve yarı kapalı mayo modelleri ile tatile giden hanımlar gönül rahatlığıyla güneşten faydalanabiliyor. Üstelik tesettür giyim kurallarına bağlı kalarak!

kısa kollu haşemaantrasit renkli tesettür mayo

Tamamen kişinin zevkine ve rahatlık tercihine bağlı olan tesettür mayo seçimi, yaz tatillerinde tesettürlü hanımların derinden hissettikleri baskıyı azaltmaya yardımcı olmaktadır. Geçmişte deniz ya da havuz eğlenceleri için tesettürlü hanımların giyinebileceği türden mayolar üretilmiyordu, ancak günümüzde birçok farklı tesettür mayo markası var ve her zevke uygun modellere ulaşmak hiç de zor değil. Sade ve düz modellerin yanı sıra desenli kapalı mayo modelleri de üreten tesettür mayo markaları, tatiliniz esnasında İslami giyim kurallarına sadık kalarak denize veya havuza girmenize imkan tanımaktadır. Genellikle uzun bir pardesü görünümünde olan üst ve bol bir pantolon kombininden meydana gelen kapalı mayo çeşitleri, denizde rahatça yüzmenizi sağlayarak deniz sonrasında da kolay kurulanmanızı sağlayacak bir yapıya sahiptir. O nedenle hasta olma endişesi taşımadan rahatlıkla denize veya havuza girebilirsiniz.

tesettür mayo modellerigülkurusu tesettür mayo

Kapalı ve yarım kapalı mayo modelleri ile tesettürlü hanımların tercihi olan Modanisa, tatil bavulunuzu hazırlarken en büyük yardımcınız olacak seçimlerle dolu bir online alışveriş sitesidir. Eğer siz de kapalı mayo rahatlığını yaşamak ve yaz tatilinizi güzel anılarla tamamlamak istiyorsanız, mutlaka Modanisa.com’a girin ve tesettür mayo modellerini inceleyin. Unutmayın ki tesettür giyimin gülen yüzü Modanisa ile yaşanır.

Modameyra Tesettür Yeni Sezon Mayolar

2015 Yaz sezonunun tesettür mayo modelleri

modameyra_logo

Misyonu en kaliteli ürünleri ucuz fiyata müşterilerine ulaştırmak olan, ve vizyonu sadece Türkiye’de değil dünyada da kaliteli hizmet anlayışıyla muhafazakâr ve tesettür giyimi tercih edenlere keyifli ve sorunsuz alışveriş imkânı sunmak olan Modameyra.com , henüz kurulalı 1,5 yıl bile olmadığı halde internette güvenli alış veriş yapmak isteyenlerin tercih ettiği güvenilir sitelerden biri olmayı başardı.

Tesettürlü ve muhafazakar kesimden olan insanların da şık giyinmesi, toplumda yer alması gerektiği, ve yaz sezonunda kapalı hanımların da deniz tatili hakkının olduğunu düşünen Modameyra.com, tesettür yeni sezon kıyafetlerinde Odema spor ve Adab mayonun en güzel tesettür mayo modellerini sizlere sunuyor. Sadece tesettürlü hanımlar için değil, bikini ve çok açık mayo giymeyi tercih etmeyen ve büyük beden mayo arayan hanımlara da hitap eden modeller bulunuyor Modameyra’da. Mesela tamamen kapalı, uzun mayoların haricinde, askılı, kısa kollu, kısa taytlı mayolar da Modameyra’da var. Pembe, gri, leylak, mor, mürdüm, turkuaz, lacivert, siyah, petrol mavisi, fuşya, lila gibi renkleri mevcut olan Modameyra’ daki tesettür yeni sezon mayoların fiyatları 65 TL’den başlıyor. Model ve kumaş kalitesine göre fiyatları 210 TL’ye kadar varan şık tesettür mayoları da Modameyra.com’da satılan tesettür mayo modelleri arasında bulabilirsiniz.

Tesettür yeni sezon mayolar ve kısa taytlı, kısa kollu mayoları aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz. Beğendiğiniz tesettür mayoları modameyra.com’dan sipariş verebilirsiniz. İşte 2015 tesettür yaz sezonundaki mayo modellerinin en şıklarından bazı örnekler:

adab tesettür mayo

büyük beden tesettür mayokısa kollu taytlı battal mayokısa kollu ve taytlı mayokısa taytlı mayokolsuz taytlı mayolila tesettür mayomürdüm tesettür mayoodema tesettür mayotesettür mayo modellerimodameyra tesettür mayokısa taytlı askılı mayo

Aşağıdaki küçük boydaki görsellerin üzerine tıklayarak mayo modellerini büyük boy olarak görebilirsiniz